Full Ndërprerë Studs, të ulët të karbonit

Përshkrim i shkurtër:

Materiali tipike: Low Carbon SteelMaterial dhe vetitë mekanike: ASTM A307 Grade një fortësi tipike: HRB 69-100 Forca elastik: 60.000 PSI Minimum


 • Port: Ninbo
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Materiali tipike: Low Carbon SteelMaterial dhe mekanike
  Properties: ASTM A307 Grade A
  ngurtësinë tipike: HRB 69-100
  Forca elastik: 60.000 PSI Minimum
 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !