• 1
 • 2
 • 3

  Produkte

  Disa për fuqinë e Web faqet janë treguar më poshtë

  Rreth nesh

  Disa për fuqinë e Web faqet janë treguar më poshtë
  • 公司 图片

  A Ju Mannage Koha juaj

  Ningbo S & D Metalwork Co, Ltd, është një profesionist Metalwork Company dhe Dock Hardware Distributor në Yinzhou Qarkut, Ningbo, e specializuar në fasteners, të tilla si bulonave, arra, temave shufra dhe washers, me ANSI standarde, ASTM, DIN, BS, ISO, etj , vulosje pjesë dhe Kallëp pjesë, sipas vizatimit CAD dhe mostra. Mirë se vini në Dizajn Custom.

  Arrivalls reja

  Disa për fuqinë e Web faqet janë treguar më poshtë