Парапет Завртки 307A

Краток опис:

Парапет Завртки Типични Материјал: нискојаглероден челик Димензии: Во согласност со цртежи или примероци Типични Цврстина: HRB 69-100. Сила на истегнување: 60,000PSI Минимална


 • Порт: Ninbo
 • детали за производот

  Тагови производ

  Парапет Завртки
  Типични Материјал: нискојаглероден челик
  Димензии: Во согласност со цртежи или примероци
  Типични Цврстина: HRB 69-100.
  Сила на истегнување: 60,000PSI Минимална
 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !