Комплетна Голи завртки со навој, ниска употреба на јаглерод

Краток опис:

Типични Материјал: ниска употреба на јаглерод SteelMaterial и механички својства: ASTM A307 Одделение А типичен Цврстина: HRB 69-100 затегнувачка цврстина: 60.000 ПСИ Минимална


 • Порт: Ninbo
 • детали за производот

  Тагови производ

  Типични Материјал: ниска употреба на јаглерод SteelMaterial и механички
  својства: ASTM A307 Одделение А
  типичен Цврстина: HRB 69-100
  затегнувачка цврстина: 60.000 ПСИ Минимална
 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !