• 1
 • 2
 • 3

  производи

  Некои од моќта на Веб страници се прикажани подолу

  за нас

  Некои од моќта на Веб страници се прикажани подолу
  • 公司 图片

  Дали Mannage вашето време

  Ningbo С & Д металопреработувачката копродукции, Ltd е професионална металопреработувачката компанијата и Dock Хардвер дистрибутер во Yinzhou округ, Ningbo, специјализира во Сврзувачки елементи, како што се завртки, навртки, со навој прачки и Подлошки, со стандардот ANSI, ASTM, DIN, BS, ISO, итн , штанцување делови и Лиење делови, во согласност со CAD цртежи и примероци. Добредојдовте на сопствен дизајн.

  нов Arrivalls

  Некои од моќта на Веб страници се прикажани подолу